Atrakcja turystyczna

Pracownia » Atrakcja turystyczna

Gdybym podróżując, miała wstąpić w sielską inność, to bez zbędnych ludzkich grzechotek,

bym szukała takich miejscówek jak ta - Pracownia Ceramiczna w Pęplinie - bo przecież, o to w życiu chodzi...

Ocalić od zapomnienia

Kraina w Kratę - wieś Pęplino

Przyjeżdżając na urlop, szukasz wyjątkowych zaskoczeń? Cenisz sobie autentyczność i szczerość? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić. Z mojej pracowni emanuje nastrój swojskości i daje się tutaj odczuć szacunek do przeszłości.

Jeśli irytują Cię wszędobylskie budki z powtarzającymi się pamiątkami, przyjedź do mnie. Doświadczysz swobodnego kontaktu z twórcą i zobaczysz bogactwo kulturalne na własne oczy. Chcesz posłuchać legend i ciekawostek? Własnoręcznie zerwać gruszkę z sadu, czy wziąć udział w odkrywczych warsztatach?

Zapraszam : )

Wizyta w mojej pracowni to opcja nie tylko dla tych, którzy nie lubią plaży albo nudzą się w czasie deszczu. Udostępniłam ją dla wszystkich, którzy chcą poczuć ducha przeszłości.

Dalej, zaplanuj odwiedziny w stolicy Krainy w Kratę – Muzeum Kultury Ludowej w Swołowie, a jeszcze dalej gościnę do Zagrody Śledziowej w Starkowie. A potem uwieńcz to koncertem, chociażby podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Te wszystkie wspaniałości z perspektywy topografi terenu okalają Pracownię Ceramiczną w Pęplinie.